Site Rengi


Hamile Yogası Eğitmenlik Eğitimi İçin Birlikte Çalışabiliriz!..
110 Saatlik Yoga Alliance Onaylı bu program 10 tam güne yaygındır. Eğitimler bireysel ve grup eğitimleri şeklinde gerçekleştirilebilmektedir. Kendiniz ya da grubunuz için arayabilirsiniz!..
BİZDEN HABERLER...

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Günümüzün hızla gelişen, farklılaşan ve yükselen değerlerine uyum gösterme sürecinde kişisel bütünlüğü koruma, yeterlilikleri artırma, olgunlaşma, tazelenme, yenilenme ve hayata etkin bir şekilde katılabilme esasında birleşen insan oluşa has özlemlerin karşılanması, bireyin değişim, dönüşüm ve sürekli gelişim döngüsüne kendisini bırakabilme gücü ile doğrudan bağlantılı. Bu noktadan hareketle denilebilir ki,

yenilenme tutku ister!.. Ertelenemez, ihmal edilemez, göz ardı edilemez, edilirse yanlış olur, eksik olur, tamamlanamaz.

Yogasya ile kendini yenilemenin fiziksel, zihinsel, sosyo-duygusal ve ruhsal düzeyde yapılanan dört boyutuna ilişkin farkındalığın kapılarını birlikte birer birer aralamak üzere çıktığımız bu yolculukta, insanın maddi manevi bütünlüğünü kuşatan disiplinleri, birbirlerini besleyen, güçlendiren yapıları çerçevesinde harmanlamak, birikimlerimizi sunmak amacımız oldu.

Değişimin ılık meltemsi dokusu bugün size de çağrısını sunuyor, yeni bir hayata uyanmanın tatlı heyecanı tüm varlığınızı sarıyorsa,

yaşam kalitelerimizi sınırlayan eski alışkanlıkların, düşüncelerin, aşina olunan kalıpların ötesine doğru uzanıp, kimliğimizde kendimizin daha iyi ve yüksek ifadesini açık kalplilikle yaşatmaya başlamak üzere birer adım atalım. Yenilenen kendimiz olarak yaşama, doğaya canlılık, zindelik, uyum ve sevinçle katılalım.

Bu arada hayata bir miktar duygu katarak, çevremizde yenilenmeye, yeni olmaya ilgi uyandırıp,

uzayıp giden yenilenme listemizdeki her şeyi aynı zamanda değil, fakat en az bir ya da ikisini mutlaka yaşamınıza alalım, bunu yaparken tek gerçeğin insanla yol almak olduğunu anımsayalım.

Haydi hep birlikte, geç olmadan, hemen şimdi ve burada, tüm ihtişamlarıyla çiçeklenen tohumlar misali Ruhumuzda filizlenen heyecanın güzelliği göz kamaştırırken tavırlar, tutumlar, beceriler, bilgi ve tarz yenilensin…

Yuvanız, çevreniz, işiniz ve en çok da iç ikliminiz bahar kokusuyla dolsun!..

Dr. Çiğdem Öner

error: Content is protected !!