Site Rengi


Hamile Yogası Eğitmenlik Eğitimi İçin Birlikte Çalışabiliriz!..
110 Saatlik Yoga Alliance Onaylı bu program 10 tam güne yaygındır. Eğitimler bireysel ve grup eğitimleri şeklinde gerçekleştirilebilmektedir. Kendiniz ya da grubunuz için arayabilirsiniz!..
BİZDEN HABERLER...

Hamile Yogası Eğitmenlik Eğitimi

Hamile Yogası Eğitmenlik Eğitimi

27 Ekim 2016 tarihinden itibaren Yoga Alliance Onaylı Hamile Yogası Eğitmenlik Eğitimi vermek üzere çalışmalarımız tamamlanmıştır.

Bu eğitimleri grup eğitimleri ve bireysel eğitim olarak veriyor olacağım. İlk eğitim programımı birebir gerçekleştiriyorum.

Grup eğitimi için 2017 Şubat ayının son haftasonu 24-25 Şubat günlerini başlangıç tarihi olarak planlamaktayım. Eğitim süresi birbirini takip eden 5 haftasonu Cumartesi-Pazar olmak üzere toplam 10 tam günü kapsamaktadır.

Bu eğitimi kendi zamanınız doğrultusunda planlama gereksinimiz mevcut ise, en yakın çalışma başlangıç tarihi olarak 10 Ocak 2017 esas alarak planlama yapabilecek şekilde yolculuğa başlayabiliriz.

Birebir çalışmalar için, hafta arası günleri de dikkate alabileceğimizi düşünebilirsiniz.

İletişim için;

cigdem.oner@yogasya.com.tr adresine yazabilir ya da 0532 354 0889 nolu mobil hattan bana ulaşabilirsiniz.

Not: Eğitim programının içeriğini Yoga Alliance sayfasında görebilirsiniz. Program içeriği Türkçeleştirilerek sitede yayınlanmıştır. Alt başlıklarda içerik amaçlarının tamamlanması sürmektedir. Programı incelemek için aşağıdaki linki takip ediniz.

Hamile Yogası Eğitimcisinin Eğitimi, Yoga Alliance Onaylı 110 Saat

 

Sevgilerimle, namaste!..

04 Aralık 2016
1.238 kez görüntülendi
error: Content is protected !!